Daugiau

Anglijos čempionato lyderių – „Chelsea“ ir „Manchester City“ – mačas baigėsi 1:1

01/31/2015 Aidas
londono-chelsea-54315ec823beb

Šeštadienį susitiko Anglijos „Premier“ lygoje pirmaujantys Londono „Chelsea“ bei „Manchester City“ klubai. Abi ekipos, praėjusią savaitę netikėtai pralaimėjusios žemesnių lygų komandoms ir iškritusios iš FA taurės, siekė reabilituotis. Puikiausia proga tą padaryti – įveikti pagrindinius konkurentus dėl Anglijos čempionato aukso.

Kovingame mače, pažymėtame puikiais įvarčiais bei dideliu žaidėjų atsidavimu, užfiksuotos lygiosios. Rungtynių rezultatas – 1:1. Abu įvarčiai krito pirmojo kėlinio pabaigoje: iš pradžių šeimininkus į priekį išvedė Loicas Remy, bet vos po keturių minučių lygybę atstatė reikiamu laiku reikiamoje vietoje atsidūręs Davidas Silva.

Tarp čempionate pirmaujančių komandų toliau išlieka 5 taškų skirtumas, laipteliu aukščiau rikiuojasi Jose Mourinho auklėtiniai.

Rezultatas:

„Chelsea“ –  „Manchester City“ 1:1
[1-0] 41' Loic Remy
[1-1] 45' David Silva

„Newcastle United“ išvykoje susigrūmė su „Hull City“ futbolininkais. „Šarkos“ didesnio pasipriešinimo nesulaukė ir pergalę šventė rezultatu 3:0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Remy Cabella, Samas Ameobi ir Yoanas Gouffranas. Po pergalės „Newcastle“ įsirašė tris taškus į savo sąskaitą ir pakilo į dešimtąją poziciją.

17 valandą įvyko dar šešeri susitikimai. „Manchester United“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3:1 įveikė „Leicester City“ ir bent laikinai pakilo į trečiąją poziciją.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ klubas taip pat žaidė pergalingai. Brendano Rodgerso auklėtiniai rezultatu 2:0 nugalėjo „West Ham“.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Raheemas Sterlingas ir Danielis Sturridge'as, kuriam tai buvo pirmos rungtynės po sunkios traumos.

Taip pat pergales šiame ture iškovojo Liverpulio „Everton“, „Stoke City“, „Sunderland“ ir Londono „Tottenham“.

Rezultatai:

40' [0 – 1] R.Cabella

50' [0 – 2] S.Ameobi

78' [0 – 3] Y.Gouffran

2' [0 – 1] R.Lukaku

51' [1 – 0] R.Sterling

80' [2 – 0] D.Sturridge

27' [1 – 0] R.van Persie

32' [2 – 0] R.Falcao

44' [3 – 0] W.Morgan (į savus vartus)

80' [3 – 1] M.Wasilewski

21' [1 – 0] J.Walters

34' [2 – 0] J.Walters

36' [2 – 1] N.Kranjcar

90' [3 – 1] J.Walters

20' [1 – 0] C.Wickham

34' [2 – 0] J.Defoe

6' [0 – 1] C.Eriksen

15' [0 – 2] H.Kane

64' [0 – 3] H.Kane (11m. baudinys)