6 įdomiausios sporto akimirkos per 2020-uosius

11/20/2020 Aidas
sport 1212

Pirmasis „Liverpool“ titulas per 30 metų

Neįtikėtiną pergalę futbolo pasaulyje išplėšė Liverpulio komanda. Savo laiku ji titulus skindavo kone kiekvieną sezoną, bet per pastaruosius 30 metų nelaimėjo nė vieno futbolo čempionato. Uo Anglijos „Premier“ lygos įkūrimo „Liverpool“ ekipa nelaimėjo nė vieno titulo! Nepaisant to, Jurgeno Kloppo globotiniai šiuos metus pradėjo aršūs kaip buliai, o jų ambicijas sustabdyti kėsinosi tik koronaviruso pandemija, dėl kurios teko stabdyti sezoną. Sutriuškinę „Crystal Palace“ rezultatu 4-0, o „Manchester City“ komandai nusileidus „Chelsea“ ekipai, liverpuliečiams pavyko išplėšti čempionų titulą. Jie yra greičiausiai pergalę pasiekusi futbolo komanda per visą „Premier“ lygos istoriją!

NBA Visų žvaigždžių rungtynės – su naujomis taisyklėmis

NBA Visų žvaigždžių rungtynės (NBA All-Star Game) pastaraisiais metais kaitino krepšinio sirgalių aistras, bet pagrindinės Amerikos krepšinio lygos žaidėjai atrodė pamiršę bet kokią gynybą, o varžybos daręsi vis chaotiškesnės. Būtent todėl NBA nusprendė 2020-aisiais pakeisti Visų žvaigždžių rungtynių taisykles ir ketvirtą kėlinį žaisti neribojant laiko iki tam tikro taškų skaičiaus, šiuo atveju – 24 taškais daugiau nei daugiau taškų iškovojusios komandos rezultatas.

Gianniso Antetokounmpo komanda „Team Giannis“ po trijų kėlinių buvo išsiveržusi 133-124, o tai reiškė, kad abi komandos turėjo žaisti iki 157 taškų. Ketvirtasis kėlinys, be jokios abejonės, buvo viena intensyviausių kovų dėl čempionų vardo krepšinio pasaulyje. LeBrono Jameso komanda, vedama rezultatyviausio krepšininko Kawhi Leonardo, išplėšė pergalę rezultatu 157-155. Garantuojame, kad krepšinio aistruoliai norės šį formatą pamatyti dar ne vieną kartą.

Miuncheno „Bayern“ patraukė viso pasaulio dėmesį

Aukščiausia Vokietijos futbolo lyga „Bundesliga“ šiemet sulaukė didžiulio futbolo fanų dėmesio po to, kai koronaviruso pandemija privertė daugumą kitų futbolo lygų skelbti pertrauką nuo varžybų. Vokietijos futbolas tapo pasauline atrakcija, kuomet „Bundeslygos“ mačai buvo tęsiami ir toliau. Miuncheno „Bayern“ toli gražu nebuvo lygos favoritai, tačiau futbolo klubas įrodė esąs rimtas varžovas. Po laikino lygos varžybų sustabdymo į varžybas grįžęs Miuncheno „Bayern“ laimėjo devynis mačus iš eilės ir užsitikrino čempionų titulą.

Cristiano Ronaldo rekordas

Įvarčių mašina vadinamas Cristiano Ronaldo šiemet įmušė rekordinį 11-ąjį iš eilės įvartį aukščiausioje Italijos futbolo lygoje „Serie A“ per savo 1000-ąjį profesionalų mačą su „Juventus“. 35-erių portugalas nerodo jokių lėtėjimo ženklų, ir buvo įmušęs net 25 įvarčius įvairiose italų giganto „Juventus“ varžybose prieš uždarant šalies futbolo lygas kovo mėnesį.

„Manchester City“ pergalė

Anglų futbolo komanda „Manchester City“ kovo mėnesį sudaužė „Aston Villa“ viltis laimėti Anglijos lygos taurės varžybas. Futbolininkų Sergio Aguero ir Rodri įmušti įvarčiai įdavė „man City“ į rankas vadeles, o „Aston Villa“ neišgelbėjo ir vienintelis Mbwana Samatta įvartis.