02/07/2017 Aidas
web-10-e1486480945706

Kažkas „New England Patriots“ rūbinėje pasakė puolėjui Tomui Brady, jog jis yra geriausias visų laikų žaidėjas. Jis atrėžė, jog toks tikrai nėra.

Tai buvo pirmoji jo klaida nuo antrojo kėlinio pradžios.

Ar gali kilti abejonės? Brady vedami „Patriots“ sugebėjo atsigauti ir patekti į Supertaurės istoriją. Komandai ne tik pavyko panaikinti 25 taškų deficitą, bet ir iškovoti pergalę prieš „Atlanta Falcons“ 34-28.

Per visą Supertaurės gyvavimo istoriją, jokia komanda, atsilikusi 10 ar daugiau taškų, nesugebėjo išplėšti pergalės iš varžovų rankų. Kai Tevinas Colemanas pagavo perdavimą prie galinės linijos ir pelnė taškus, iki trečio kėlinio pabaigos buvo likę 8 minutės 31 sekundė, o „Falcons“ išsiveržė į priekį 28-3.

„Palaikėme vienas kitą. Niekada nenuleidome rankų. Rungtynės buvo tikrai labai sunkios, o jų komanda tikrai labai gera. Paprasčiausiai geriau sužaidėme,“ – teigė Brady.

Puolėjas Jamesas White‘as pelnė taškus likus 57-ioms sekundėms iki rungtynių pabaigos. Po rezultatyvaus Brady perdavimo Danny Amendolai pavyko sulyginti taškų skirtumą. Pirmą kartą per visą Supertaurės istoriją įvyko pratęsimas. Po intensyvios kovos pratęsimo metu „Patriots“ išplėšė pergalę iš „Falcons“ rankų.

Brady rungtynių metu sėkmingai atliko 43 iš 62 perdavimų, pats kirto galinę liniją ir pelnė taškus du kartus. Puolėjas gavo vertingiausio Supertaurės žaidėjo apdovanojimą.

„Jis buvo toks pat, kaip visada – ramus ir susikoncentravęs. Jis yra lyderis, generolas, geriausias iš visų.“ – apie komandos draugą pasakojo Amendola.